STELAŻ+PLANDEKA - Besttrailers - producent przyczep, lawet i autotransporterów.

Przejdź do treści
STELAŻ, PLANDEKA, BURTY, WYPEŁNIENIA

Stelaże
ocynkowane i aluminiowe są demontowalne i przeważnie mają wysokość ok. 2 m od powierzchni ładunkowej lawety. Na życzenie klienta stelaż może mieć inną wysokość. Wykonywaliśmy konstrukcje do 2,5 m wysokości. Stelaż i plandekę często robimy także ze skosem aerodynamicznym z przodu. Najbardziej popularny to 0,5x0,5 m, ale robimy też i większe skosy. Klapy stelaża aluminiowego mogą być podnoszone na siłownikach gazowych.

Plandeki
wykonywane są materiałów renomowanych firm: francuskich i belgijskich. Gramatura plandeki to 650g/m2.  Kolory plandek podstawowe: biały, szary, srebrny, niebieski, zielony, czerwony i czarny są bez dopłaty. Jeżeli klient życzy sobie mieć plandekę w swoim ulubionym kolorze to należy wybrać kolor z palety ral. Po potwierdzeniu dostępności koloru będzie podana wysokość dopłaty. Plandeka w standardzie jest zapinana na linkę silikonową systemem w zygzak, ale może być zapinana na pasek lub (za dopłatą) posiadać zapięcie celne. Dół plandeki po obwodzie zapinany jest na zapięcia obrotowe, ale może być też zapinany na chwytkę stałą lub na ciąg gumowy. Za dopłatą do plandek montujemy także samoczynnie rolowanie na sprężynach (zwijka). Boki przyczyp wyposażane mogą być w system kurtyn bocznych - firany. Każda zamówiona plandeka ciężarowa może zostać wzbogacona o dodatkową reklamę graficzną, której rozdzielczość nie przekracza 1200 DPI. Plandeką możemy okleić taśmą odblaskową firmy 3M w kolorze żółtym (dopłata w zależności od zamówienia klienta).
Cennik

  Mirek Król
(polski, angielski, rosyjski)

+48 601 778 862


VIBER  Besttrailers Mirek

WhatsApp  Besttrailers Mirek
Prezentowane fotografie są poglądowe i mogą zawierać wyposażenie dodatkowo płatne. Masa własna i ładowność są szacunkowe.
Dane techniczne są orientacyjne i dotyczą pojazdów standardowych bez wyposażenia dodatkowego (wypełnienie, stelaż, plandeka i.t.p.)
Prezentowane na stronie informacje nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego
i nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu Cywilnego. Opis towaru znajduje się wyłącznie w umowie jego sprzedaży.
Nie dostarczamy przyczep do klientów.
Pomagamy w uzyskaniu dokumentów wywozowych (tablice rejestracyjne i ubezpieczenie wywozowe na 30 dni).
Realizujemy: płatności z 0% stawką VAT dla klientów z Unii Eropejskiej, a dla klientów spoza Uni Europejskiej zwrot VAT.
© MK PM 2018
Adres:
ul. Ujezdzka 19
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Polska
Tel.: +48 601 778 862
+48 726 333 863
Pracujemy:
poniedziałek - piątek,
7:00-14:00
Wróć do spisu treści