STELAŻ+PLANDEKA - Besttrailers - producent przyczep, lawet i autotransporterów.

Polska z Ukrainą
Flaga Polski i Ukrainy
Przejdź do treści
STELAŻ, PLANDEKA, BURTY, WYPEŁNIENIA
Stelaże
ocynkowane i aluminiowe są demontowalne i przeważnie mają wysokość ok. 2 m od powierzchni ładunkowej lawety. Na życzenie klienta stelaż może mieć inną wysokość - za każde 10 cm wysokości cena wzrasta o 10% . Wykonywaliśmy konstrukcje do 2,5 m wysokości. Stelaż i plandekę często robimy także ze skosem aerodynamicznym z przodu. Najbardziej popularny to 0,5x0,5 m, ale robimy też i większe skosy. Klapy stelaża aluminiowego mogą być podnoszone na siłownikach gazowych.

Plandeki
wykonywane są materiałów renomowanych firm: francuskich i belgijskich. Gramatura plandeki to 650g/m2.  Kolory plandek podstawowe: biały, szary, srebrny, niebieski, zielony, czerwony i czarny są bez dopłaty. Jeżeli klient życzy sobie mieć plandekę w swoim ulubionym kolorze to należy wybrać kolor z palety ral. Po potwierdzeniu dostępności koloru będzie podana wysokość dopłaty. Plandeka w standardzie jest zapinana na linkę silikonową systemem w zygzak, ale może być zapinana na pasek lub (za dopłatą) posiadać zapięcie celne. Dół plandeki po obwodzie zapinany jest na zapięcia obrotowe, ale może być też zapinany na chwytkę stałą lub na ciąg gumowy. Za dopłatą do plandek montujemy także samoczynnie rolowanie na sprężynach (zwijka). Boki przyczyp wyposażane mogą być w system kurtyn bocznych - firany. Każda zamówiona plandeka ciężarowa może zostać wzbogacona o dodatkową reklamę graficzną, której rozdzielczość nie przekracza 1200 DPI. Plandeką możemy okleić taśmą odblaskową firmy 3M w kolorze żółtym (dopłata w zależności od zamówienia klienta).
Cennik - format pdf
ze względu na ciągłe zmiany cen elementów składowych  podane ceny są  szacunkowe.

Złóż zamówienie
  Mirek Król
(polski, angielski, rosyjski)
Arek Kwiek
(polski, niemiecki, angielski)
+48 601 778 862
+48 661 24 68 62
 
Cennik
Prezentowane fotografie są poglądowe i mogą zawierać wyposażenie dodatkowo płatne. Niniejsze dane zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej i mają charakter informacyjny. Z uwagi na ciągły rozwój oraz zmiany cen elementów składowych zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian i modyfikacji danych technicznych oraz cen. Sprzedajemy tylko fabrycznie nowe przyczepy posiadające homologację ważną w EU z dopuszczalną prędkością 100km/h. Nasze przyczepy posiadają gwarancję 12-miesięcy. Nie dostarczamy przyczep do klientów. Pomagamy w uzyskaniu dokumentów wywozowych poza granicę Polski (usługa płatna na dodatkowe zlecenie klienta tablice rejestracyjne i ubezpieczenie wywozowe na 30 dni). Realizujemy: płatności z 0% stawką VAT dla klientów z Unii Eropejskiej, a dla klientów spoza Uni Europejskiej honorujemy zwrot VAT.
© MK PM 2018
Adres:
ul. Ujezdzka 19
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Polska
Tel.: +48 601 778 862 i   +48 661 24 68 62   
Pracujemy:
poniedziałek - piątek,
7:00-15:00
Odbiór przyczep:
prosimy o kontakt telefoniczny
Wróć do spisu treści